01. 06. 2019 Aktualita

Letní sezona zahájena – Festival zážitků se nezadržitelně blíží!

sdílet
Letní sezona zahájena – Festival zážitků se nezadržitelně blíží!
Sobota 1. června se stala jasným důkazem, že léto vypuklo a prázdniny jsou za dveřmi. Začátek meteorologického léta s sebou přinesl slunečné počasí a v polské Svídnici byla slavnostně zahájena letní sezona, která s sebou – stejně jako v loňském roce – přináší spoustu dobrodružství a mezi nimi i náš zážitkový festival.

Teplé počasí přilákalo na svídnické náměstí spoustu návštěvníků, kteří se mohli již nyní naladit na vojenskou notu, protože právě vojenství a vojenská historie jsou témata, která nás budou v létě doprovázet na každém kroku. Zájemcům byla k dispozici ukázka zbraní, přehlídka dělostřelectva a pěchoty ve stylových uniformách, středověké hry i různé dílničky.

Festival zážitků nám však nabídne ještě mnohem víc. Na osmi místech na české i polské straně se budete moci seznámit s děním v našich zemích v různých obdobích a poznáte strasti i slasti vojenského života. Spoustu věcí si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži – víc už ale neprozradíme, je to totiž vojenské tajemství. Přijďte se přesvědčit sami.  

Tak nezapomeňte, začínáme už 1. července. Vyberte si svůj prázdninový zážitek už nyní na www.festivalzazitku.cz.