ODMĚNA ZA CESTOVÁNÍ

Jak soutěžit a získat odměnu?
  • Navštivte jedno z deseti zážitkových míst v rámci Festivalu zážitků v době jeho konání

  • Vyplňte krátký dotazník

  • Získejte návštěvnickou kartičku s prvním razítkem

  • Navštivte další čtyři zážitková místa a získejte další čtyři razítka do návštěvnické kartičky

  • Pokud jste mezi prvními 2 000 soutěžícími, po předložení návštěvnické kartičky s pěti razítky, si můžete vybrat odměnu v podobě regionálního produktu Kladského pomezí

  • Pokud vás Festivalový týden baví a navštívíte další dvě místa a budete mezi prvními třemi soutěžícími, kteří dosáhnou mety sedmi razítek, získáte mimořádný zážitek dle vašeho výběru

  • Vybraný zážitek si můžete zvolit z níže uvedené nabídky a v co nejkratším termínu nahlásit jeho výběr konkrétnímu poskytovateli zážitku. Kontakt naleznete u každého zážitku. Poté již bude vámi vybraný mimořádný zážitek rezervován právě pro vás a další soutěžící si budou vybírat z již omezené nabídky.

Pro prvních 2000 návštěvníků

Chuť a vůně regionu

5 zážitkových míst = regionální produkt

Zážitek znamená nejen vidět a slyšet. Je třeba také cítit vůni a chuť. Pro prvních dva tisíce účastníků máme připravenu domácí marmeládu, med, voňavé mýdlo nebo pohádkový příběh. Jedná se o certifikované výrobky, které mají svou nezaměnitelnou chuť, myšlenku a původ. Jsou vyrobené převážně ručně, s láskou a v souladu s přírodou.

Věcná odměna v podobě certifikovaných regionálních produktů je určena výlučně pro prvních dva tisíce výletníků, kteří navštíví alespoň pět zážitkových míst a předloží návštěvnickou kartičku s minimálně pěti různými razítky získanými za návštěvu zážitkových akcí uvedených v tomto katalogu. 

Kolik odměn za zážitky jsme už rozdali?

2000

Kolik odměn za zážitky pro vás ještě zbývá? 

0


Pro první 3 návštěvníky

Zažít nevšední zážitek

7 zážitkových míst = nevšední zkušenost

Tento festival je postaven na zážitcích. Připravili jsme je pro vás co nejzajímavější. Pro první 3 budou navíc mimořádné. Pokud navštívíte sedm míst a budete mezi třemi nejrychlejšími, můžete ještě navíc zažít něco výjimečného, dostat se na místa, která nejsou běžně přístupná, a seznámit se se zajímavými lidmi.

Vyberte si jeden mimořádný zážitek

• Poznejte práci na správě zámku
Na zámku v Novém Městě nad Metují si během dvou hodin vyzkoušíte, co obnáší každodenní péče o národní kulturní památku.
Tel: +420 491 470 523
Mail: pokladna@zameknm.cz

• Hostem u Čapků
Buďte hostem v domě, kde se narodil Karel Čapek – v dnešním Muzeu bratří Čapků v Malých Svatoňovicích. Podíváte se do prostor bývalých lázní, kde působil otec Karla Čapka MUDr. Antonín Čapek jako lékař.
Tel: +420 705 103 264
Mail: muzeum@malesvatonovice.cz

• Sklepení a věž aneb Kam se jiní nepodívají
Na zámku v Adršpachu vám bude umožněno podívat se během speciální prohlídky do sklepení a věže historické budovy z 16. století, které nejsou běžně veřejnosti přístupné.
Tel: +420 491 423 979
Mail: info@zamekadrspach.cz 

Nabídka mimořádných zážitků je připravena výlučně pro první tři výletníky, kteří navštíví minimálně sedm zážitkových míst a předloží návštěvnickou kartičku se sedmi různými razítky získanými za návštěvu zážitkových akcí uvedených v tomto katalogu. 


Kolik odměn za zážitky jsme už rozdali?

1

Kolik odměn za zážitky pro vás ještě zbývá?

2
Hostem u Čapků
Sklepení a věž aneb Kam se jiní nepodívají

Vyplním dotazník