ODMĚNA ZA CESTOVÁNÍ

Jak soutěžit a získat odměnu?
  • Navštivte jedno z osmi zážitkových míst v rámci Festivalu zážitků v době jeho konání

  • Vyplňte krátký dotazník

  • Získejte návštěvnickou kartičku s prvním razítkem

  • Navštivte další čtyři zážitková místa a získejte další čtyři razítka do návštěvnické kartičky

  • Pokud jste mezi prvními 2 000 soutěžícími, po předložení návštěvnické kartičky s pěti razítky si můžete vybrat odměnu v podobě originální hry

  • Pokud vás Festivalový týden baví a navštívíte další dvě místa a budete první, kdo dosáhne mety sedmi razítek, získáte mimořádný zážitek

Pro prvních 2000 návštěvníků

Hraj a objevuj

5 zážitkových míst = originální hra

Pro prvních dva tisíce účastníků máme připraven exkluzivní bonus! Jaký? Originální dřevěnou hru! Vybrat si můžete mezi kostkami a piškvorkami v lehce netradiční podobě.  

Věcná odměna v podobě certifikovaných regionálních produktů je určena výlučně pro prvních dva tisíce výletníků, kteří navštíví alespoň pět zážitkových míst a předloží návštěvnickou kartičku s minimálně pěti různými razítky získanými za návštěvu zážitkových akcí uvedených v tomto katalogu. 

Kolik odměn za zážitky jsme už rozdali?

181

Kolik odměn za zážitky pro vás ještě zbývá? 

1819


Pro nejrychlejšího

Zažít nevšední zážitek

7 zážitkových míst = nevšední zkušenost

Tento festival je postaven na zážitcích, a proto jsme se je pro vás snažili připravit co nejzajímavější. Pro jednoho z vás bude navíc zcela mimořádný! Pokud navštívíte sedm míst a budete tím nejrychlejším,
můžete zažít něco výjimečného. Dostanete se na místo, které není běžně přístupné a ještě k tomu se tam seznámíte se zajímavými lidmi.

Představujeme vám váš mimořádný zážitek

Jízda ve vojenském vozidle

Zkuste se na chvíli vžít do role vojáků československé armády v září 1938! Vojenským vozidlem dojedete v doprovodu průvodce k jednotlivým bunkrům dobrošovské pevnosti a vyzkoušíte si historickou uniformu, kterou kdysi nosili naši vojáci.

Mimořádný zážitek je nachystán výlučně pro prvního výletníka, který navštíví minimálně sedm zážitkových míst a předloží návštěvnickou kartičku se sedmi různými razítky. Ta získá za úspěšné absolvování zážitkových akcí uvedených v tomto katalogu.


Kolik odměn za zážitky jsme už rozdali?

1

Kolik odměn za zážitky pro vás ještě zbývá?

0

Vyplním dotazník