10. 02. 2020 Aktualita

Poslední ročník Festivalu zážitků odkrývá svůj program

sdílet
Poslední ročník Festivalu zážitků odkrývá svůj program
Na co se mohou těšit návštěvníci Kladského pomezí v letošní sezóně? Především na projekt Festival zážitků, který vstupuje do svého třetího, a tedy posledního ročníku.

V červenci a v srpnu letošního roku budou v rámci Festivalu zážitků na české i polské straně představeny zapomenuté i stále živé regionální tradice. Návštěvníci se seznámí s nejrůznějšími řemesly, regionálními zvyky či tradičními pokrmy a jejich výrobou.

Připraveno je devět různých zážitkových akcí na každý den v týdnu. Opakovat se budou v týdenních cyklech po dobu celé letní sezóny. Opět se bude soutěžit o věcné ceny, a pro toho, komu se podaří jako prvnímu navštívit sedm festivalových míst, je připraven zcela mimořádný zážitek. Všechny festivalové aktivity jsou zdarma a konají se za jakéhokoliv počasí.  

Program festivalu i další informace budou postupně zveřejňovány na webu www.festivalzazitku.cz a na sociálních sítích Kladského pomezí. Každoročně je vydáván také přehledný katalog, který slouží jako průvodce festivalem. První zájemci si jej mohli vyzvednout na veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour v Bratislavě. V informačních centrech bude k dispozici během jarních měsíců.